top of page

Новини

2 квіт. 2025 р.

Читаємо книги…

Турнір ерудитів «Читаємо книги…» був присвячений Міжнародному дню дитячої книги і проведений для учнів 6-В класу. Для нас, українців, день 2 квітня, дорогий тим, що три роки тому саме 2 квітня наша рідна Київщина була звільнена від російських окупантів. Тому перед початком турніру учні дізнались про трагічні дні лютого-березня 2022 року та ознайомилися з книгами про реалії війни (до речі, всі книги учні взяли почитати).

Читаємо книги…

1 квіт. 2025 р.

Конкурс читців гумору

«Я так люблю веселий сміх,
Здоровий сміх, що гріє всіх!»
Павло Глазовий

Конкурс читців гумору

21 бер. 2025 р.

Її вірші в серці кожного українця

Ліна Костенко – «неймовірний птах», «голос народу», котра «нічим не осквернила душу». Її поезією зачитуються і сивочолі, і зовсім юні шанувальники творчості легендарної, незламної і надзвичайно талановитої УКРАЇНКИ.

Її вірші в серці кожного українця

20 бер. 2025 р.

Святкуємо День казки

Казка – це мудрість віків. Казка була навіть тоді, коли ще ніхто не писав книг, не було письма, але вже була казка.

Святкуємо День казки

18 бер. 2025 р.

«Пісня тисячі голосів» в бібліотеці

Ми маємо дуже різні письменницькі голоси: цивільних, військових, переселенців, волонтерів, дітей, емігрантів… Саме вони створюють сучасну українську поезію, саме вони своїм словом об’єднують Україну. Другий рік поспіль відбувається Національний тиждень читання поезії. Цьогорічна тема – «Пісня тисячі голосів». «Цей тиждень – нагода вслухатися у багатоголосся української поезії, де кожен знайде слова, що відгукнуться в його серці», – зазначають в Українському інституті книги.

«Пісня тисячі голосів» в бібліотец�і

17 бер. 2025 р.

ВЕСНА В КНИЖКОВОМУ САДУ

Прихід весни кожен з нас чекає з нетерпінням. Весна – це пора сонця і тепла, тому ми всі радіємо першим весняним квітам, зеленій травичці, навіть дощику. Весна – така пора року, коли варто почати робити щось нове. Наприклад, читати, адже книжковий сад такий багатий, різноманітний і різнокольоровий.

ВЕСНА В КНИЖКОВОМУ САДУ

11 бер. 2025 р.

Про вусатих, хвостатих… і не тільки

З дитячих років ми звикаємо до чарівної краси природи. Саме природі ми зобов’язані існуванням, тому повинні її любити і берегти.

Про вусатих, хвостатих… і не тільки

7 бер. 2025 р.

Шевченкове слово в віках не старіє

У історії кожного народу є імена, які оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців ім’я Тараса Григоровича Шевченка – це цінність, яка є надійною духовною опорою. Третє століття виходять у світ його книги. Третє століття його твори актуальні, пророчі і закликають до боротьби.

Шевченкове слово в віках не старіє

21 лют. 2025 р.

Звучи рідна мово!

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці-філії №1 відбулося святкове засідання розмовного клубу «Говорімо українською», яке об’єднало усіх, хто плекає українське слово, відчуває його мелодійність і безмежну глибину.

Звучи рідна мово!

20 лют. 2025 р.

О, рідна мово…

Українська мова – одна з найбагатших у світі. Мова – це доля народу, і вона залежить від того, як ревно ми її любимо, плекаємо, оберігаємо.
Міжнародний день рідної мови – це ще одна можливість нагадати кожному з нас наскільки наша мова багата, красива, співуча, неповторна…

О, рідна мово…

19 лют. 2025 р.

Вчимося бути людьми

Кожен з нас хоча б раз в житті стикався з насильством. Воно могло застосовуватися до вас, ви могли стати свідком або самі когось ображали. Сьогодні це явище ми називаємо «булінг» і з ним стикається близько 67% дітей.

Вчимося бути людьми

14 лют. 2025 р.

Єднання поетичним словом

16 лютого – День єднання. День, що символізує єдність та силу українців перед викликами. Саме єдність народу в ці важкі, лихі часи війни – сила, яку неможливо подолати.

Єднання поетичним словом

5 лют. 2025 р.

ЧИТАЄМО РАЗОМ

Щорічно, в першу середу лютого, світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. 5 лютого до відзначення цього незвичайного свята долучились і учні гімназії. День читання вголос відбувся під девізом «Сильний той, хто має добре серце». Протягом усього дня у бібліотеці було гамірно…

ЧИТАЄМО РАЗОМ

19 груд. 2024 р.

Чи сплять дерева взимку?

Коли приходить зима, все навколо змінюється. Узимку життя в природі завмирає. Ми знаємо, як переживають зимові холоди представники фауни, і думаємо, що знаємо і про рослини. Незважаючи на те, що нам здається, що ми знаємо все про дерева, рідко хто замислюється про те, як вони готуються до морозів і, як переживають довгі зимові місяці.

Чи сплять дерева взимку?

6 груд. 2024 р.

Мандрівка у книжковий світ

З 2 по 8 грудня в Україні проходить Національний тиждень дитячого читання «Світло історій».

Мандрівка у книжковий світ

5 груд. 2024 р.

«КРАСА В ХУСТИНІ НАШІЙ СПОКОНВІЧНА…»
(Н. Красоткіна)

«Яка ж краса у кожній тій хустині,
Що жіночкам й дівчатам до лиця!
Колись була у моді в Україні,
А різновидам не було кінця».
(Н. Красоткіна)

«КРАСА В ХУСТИНІ НАШІЙ СПОКОНВІЧНА…»
(Н. Красоткіна)

2 груд. 2024 р.

Сміх… на трьох

Гумор завжди був, є і буде рушійною силою. Для українців же гумор – це щось святе. Без нього ми не можемо, не хочемо, не виживемо. Здається, що під час безкінечних геноцидів, голодоморів, воєн, єдине, що тримало український народ на білому світі – саме Гумор. Гострий, разючий, саркастичний, іноді (якимось дивом) сумний… він пронизує нашу українську сутність, наші душі, ростить з маленьких діток величних та сильних дорослих українців. Часом народжуються люди з великим Даром гумористів, які вміють не лише сміятися, а й писати твори, які дарують людям радість, змушують подивитися на життя з гумором.

Сміх… на трьох

18 лист. 2024 р.

1000 днів нескореності

19 листопада 2024 року – трагічна і водночас героїчна дата – 1000 днів із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. 1000 днів боротьби за свободу і за право на життя, 1000 днів незламності, 1000 днів болючих втрат і сліз.

1000 днів нескореності

15 лист. 2024 р.

Кожен із нас унікальний

Кожна людина – неповторна. Світ тому і цікавий, що ми всі різні. Та досить часто у людських стосунках виникають проблеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти… Треба знаходити спільну мову з різними людьми.

Кожен із нас унікальний

13 лист. 2024 р.

Про користь читання книг

Прагнення до знань – одна з основних рис людини. І з давніх давен до цього часу воно задовольнялося книгою. Та потім з’явилися телебачення, Інтернет… І число прихильників книжок, особливо серед молоді, стало зменшуватися, стала відчуватися втрата інтересу людей до читання.

Про користь читання книг

6 лист. 2024 р.

Зустріч з письменницею

Як отримати 12 балів з історії чи іншого предмету? Ти хочеш знати більше і мати власну думку, але не знаєш, де знайти додаткову цікаву інформацію про ту чи іншу подію? На допомогу прийдуть книги!

Зустріч з письменницею

25 жовт. 2024 р.

Мову треба любити

27 жовтня Україна святкує надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Мову треба любити

25 жовт. 2024 р.

Для любих читайликів

Місячник шкільних бібліотек «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки» триває. Минулий тиждень в гімназійній бібліотеці був багатий на різноманітні події та спілкування з книгою.

Для любих читайликів

23 жовт. 2024 р.

Путівник до успішного життя

19 жовтня, у день народження автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина, відзначався Всеукраїнський день відповідальності людини.

Путівник до успішного життя

18 жовт. 2024 р.

Бібліотека дітям…

Закінчився ще один тиждень Місячника шкільних бібліотек «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки». В ці дні в гімназійній бібліотеці було людно і гамірно, адже на школярів чекали різні заходи.

Бібліотека дітям…

8 жовт. 2024 р.

А ми ж живі…

Багато хто з людей не може уявити свого життя без тварин – собак, котів, хом’ячків, морських свинок, папуг… Вони стають членами родин, про них піклуються, люблять. А скільки голодних, змерзлих тваринок ми бачимо на вулиці. Вони з надією в очах підходять до людей за допомогою. Якби наші хвостаті сусіди по планеті могли говорити, вони б розповіли про свої почуття та страждання. Але не дивлячись ні на що, вони вірять у нас, у людей.

А ми ж живі…

4 жовт. 2024 р.

Читаюча шкільна родина…

1 жовтня стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2024 під гаслом «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки». Місячник лише розпочався, та в гімназійній бібліотеці вже відбувся ряд різнопланових заходів з популяризації книги, читання, вихованню любові до рідної землі.

Читаюча шкільна родина…

1 жовт. 2024 р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щорічно з 1 по 31 жовтня в межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 р. №931). У 2024 році десятий ювілейний місячник відбуватиметься під гаслом «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

28 вер. 2024 р.

Шукаємо «ключі від бібліотеки»

Скільки дивовижних таємниць відкриваються нам завдяки книгам! Доказом цього став бібліотечний квест «Ключі від бібліотеки», проведений гімназійною бібліотекою для учнів 7-В класу (кл. керівник Валентина Васильєва) напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.

Шукаємо «ключі від бібліотеки»

27 вер. 2024 р.

Ми любимо читати

З першою появою друкованої книги всі побачили її велике значення для людини. Сьогодні книг в світі безліч. І кожна історія, закарбована на папері, додає знань, тренує пам’ять, збагачує інформацією, спонукає до нових відкриттів… Книга робить життя цікавішим.

Ми любимо читати

26 вер. 2024 р.

Увійди в казковий дім

Безмежна сила книги… І хоча сучасних дітей все більше захоплюють Інтернет та гаджети, саме бібліотека допомагає виховувати у дітей любов до читання та книги.

Увійди в казковий дім

20 вер. 2024 р.

Безцінне слово "Мир"

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Безцінне слово "Мир"

13 вер. 2024 р.

Найрідніше місто на Землі

День міста – свято кожного білоцерківця. Цей день об’єднує усіх, кому дорогий рідний край, хто цікавиться його історією і пишається сьогоденням адже кожен з нас є часткою великої багатонаціональної білоцерківської родини.

Найрідніше місто на Землі

29 серп. 2024 р.

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПОДАРОВАНІ КНИГИ

Промайнуть декілька днів і шкільний дзвоник запросить школярів до Країни знань. Хвилюються учні, батьки. Хвилюються вчителі і готуються зустріти своїх непосидючих розумників. Готується до нового навчального року і шкільна бібліотека, адже юні книголюби обов’язково завітають до нас за книгами. І так хочеться порадувати їх новинками. І ми це зробимо, завдячуючи добрим, небайдужим людям, які підтримали бібліотеку і подарували книги.

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПОДАРОВАНІ КНИГИ

23 трав. 2024 р.

До казки на гостини

Добра, мудра, чарівна казка. Її із задоволенням слухають і діти, і дорослі. Поринути у світ казки, пригадати казкових героїв, повеселитися змогли учні 4-Б класу (вчитель Галина Поліщук) під час казкової заплутанки «Стежками мудрої казки».

До казки на гостини

18 трав. 2024 р.

Ми всі знаєм, що в музеї…

Історія – це наше минуле. Це не тільки те, що вже пішло і не повернеться. Це наше сьогодення і майбутнє. Музеї об’єднують різні покоління і радують дорослих і дітей.

Ми всі знаєм, що в музеї…

17 трав. 2024 р.

«… у мене в грудях татарське серце клекотить»
(Д. Павличко)

18 травня 1944 року відбувся один з найбільших злочинів радянського тоталітарного режиму – примусове виселення кримських татар з їхньої історичної батьківщини. Це день, коли без жодних пояснень чоловіків, жінок, дітей загнали в товарні вагони, щоб відвезти за тисячі кілометрів від рідної землі, щоб позбавити пам’яті, культури, мови…

«… у мене в грудях татарське серце клекотить»     
(Д. Павличко)

16 трав. 2024 р.

«В нас обереги вишивають здавна…»

«Стара сорочка, давня, як війна.
Сорочка наша, вишита хрестами…
Минулі війни пам’ята вона,
Не стерлись біль і квіти за літами…»

«В нас обереги вишивають здавна…»

16 трав. 2024 р.

Веселі ігри наших бабусь і дідусів

Веселі рухливі ігри – це наше дитинство, дитинство наших батьків, бабусь і дідусів. Хто їх придумав? Коли вони виникли? Відповідь на ці запитання одна – вони створені народом, так само як пісні, казки. На жаль, багато ігор наших бабусь і дідусів, втратили популярність, або зовсім забуті, тому що особливою популярністю у сучасних дітей користуються комп’ютерні ігри.

Веселі ігри наших бабусь і дідусів

10 трав. 2024 р.

Мама – найкраще в світі слово

Мама, матінка, матуся… Скільки ніжності, тепла й любові у цьому слові. І як добре, що кожного травня на нашу землю, заквітчану цвітом, приходить сонцесяйне і щире свято – День Матері.

Мама – найкраще в світі слово

9 трав. 2024 р.

ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ

День Європи – хороша нагода познайомитися ближче з досягненнями і культурою інших країн, пригадати, чи можливо, і почути вперше про те, чим славна наша Україна.

ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ

2 трав. 2024 р.

«Гучні дзвони Великодні чути…» (Т.Строкач)

Найбільшим і найрадіснішим весняним святом для дітей і для дорослих є Великдень – пора відродження у природі, оновлення та очищення людських душ. Скільки б років тобі не було, у пам’яті залишаються найсвітліші спомини з дитинства: мама виймає рум’яні пишні паски, на столі «посміхаються» різнобарвні крашанки і писанки…

«Гучні дзвони Великодні чути…»  (Т.Строкач)

26 квіт. 2024 р.

Відкрита рана нашої землі

«Чорних дат у людства є немало.
Кожна з них – це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало, -
Вибух на Чорнобильській АЕС».

Відкрита рана нашої землі

23 квіт. 2024 р.

А книги всі різні…

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Книги відкривають нам світ, допомагають дізнатись про минуле, зазирнути у майбутнє і помріяти про нього. Сьогодні, 23 квітня, у Всесвітній день книги, школярі гімназії провели день разом з книгою. Для учнів 2-Б класу (класний керівник Оксана Рудавська) була підготовлена бібліотечна година «А книги бувають різні». Маленькі читайлики дізнались про історію свята, цікаві факти про найдавніші, великі і малі, дорогі і популярні книги, відгадували загадки… А книги зберігаються де? Найчастіше в бібліотеках. Тому діти підготували малюнки «Бібліотека моєї мрії». Що ж, завдання отримано – бібліотекарці є над чим працювати.

А книги всі різні…

19 квіт. 2024 р.

Зустріч добра і любові

Зустріч з письменником – це завжди свято. Справжнім святом, морем позитиву, добра і любові стала зустріч учнів 4-А класу (класний керівник Наталія Бойко) з дитячою поетесою, білоцерківчанкою Тетяною Строкач.

Зустріч добра і любові

18 квіт. 2024 р.

МАТЕМАТИКА НАВКОЛО НАС

Ти визнана главою всіх наук –
Потрібна нам ти скрізь, завжди і всюди.
Без математики ми нині як без рук,
З тобою з казки дійсність творять люди.

МАТЕМАТИКА НАВКОЛО НАС

16 квіт. 2024 р.

Корисно та смачно

Здоров’я – це найбільше багатство, яке має людина. А харчування людини є одним з найважливіших чинників, які впливають на її здоров’я. Мабуть кожному відомі мудрі слова Сократа: «Ми їмо для того, щоб жити, а не живемо для того, щоб їсти». Та багато хто вважає, що не має значення що, де, коли, скільки з’їсти – аби не бути голодним. Проходить певний час, і така людина починає відчувати нездужання. А чому?

Корисно та смачно

10 квіт. 2024 р.

«Я очима мами, або Рік, коли нас убивали»

Вже третій рік Україна живе у стані повномасштабної війни. Всі страхіття, випробовування, які випали на долю українців, документуються істориками, політиками, сучасними поетами та письменниками. Та є люди, які не вважають себе письменниками, але все побачене і пережите в цей період, виливають у прозові і поетичні рядки. Так було і з Анною Степанюк, філологинею, щасливою мамою і дружиною, дописи якої про кожен прожитий місяць першого року життя донечки Наталочки (день народження 23.01.22) переросли у книгу «Я очима мами, або Рік, коли нас убивали».

«Я очима мами, або Рік, коли нас убивали»

2 квіт. 2024 р.

З КНИГОЮ ЖИТИ – З ДОБРОМ ДРУЖИТИ

Міжнародний день дитячої книги ось уже 57 років поспіль, починаючи з 1967 року, відзначається 2 квітня, в день народження видатного казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

З КНИГОЮ ЖИТИ – З ДОБРОМ ДРУЖИТИ

22 бер. 2024 р.

Добрий, мудрий друг – книга

Останній тиждень березня в бібліотеках наповнений турботами, пов’язаними з проведенням Всеукраїнського тижня дитячого читання. Цих днів з нетерпінням чекають і юні шанувальники книги: чекають на нові книги, нові знайомства, нові відкриття…

Добрий, мудрий друг – книга

21 бер. 2024 р.

«До України зболілим серцем пригорнусь…» (Л. Гажала)

До Всесвітнього дня поезії в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання поезії» в бібліотеці гімназії відбулася година поетичного читання «…до цієї землі любов я зберіг» за участю учнів 9-Б класу ( кл. керівник Олена Юрченко).

«До України зболілим серцем пригорнусь…» (Л. Гажала)

21 бер. 2024 р.

Лелеки, ви мої, лелеки…

Лелечий край. Так поетично називають нашу Україну. Тепла плодюча земля з безліччю річок, озер, ставків – все це створило умови для проживання лелек на нашій землі.

Лелеки, ви мої, лелеки…

20 бер. 2024 р.

КАЗКА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

Казка. Кому вона не подобається? Нам їх розповідали бабусі, мами, а сьогодні вже ми ведемо в незвичайний світ казки своїх дітей та онуків.

КАЗКА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

8 бер. 2024 р.

Кобзарю, знов до тебе я приходжу…

210 років минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала Україні і світові генія, Пророка… Тарас Шевченко – національний геній і водночас земна людина, в серці якої жила безмежна любов до рідної землі, до рідного народу.

Кобзарю, знов до тебе я приходжу…

1 бер. 2024 р.

Зустріч з письменником в бібліотеці

Зустріч з письменником завжди свято, особливо для юних читачів. Адже не так часто читачі-учні мають можливість «наживо» поспілкуватися з письменником, почути твори в авторському прочитанні…

Зустріч з письменником в бібліотеці

27 лют. 2024 р.

ПОЕТИЧНА ДУША УКРАЇНИ

Леся Українка – славна дочка України. Життя її – справжній подвиг митця, що робить її блискучою зіркою в очах нащадків.

ПОЕТИЧ�НА ДУША УКРАЇНИ

21 лют. 2024 р.

Мова наша – серце наше

Мова – це великий Божий дар для кожної людини. У кожного народу вона своя. А найрідніша – та, що лунає у рідному домі з ласкавих бабусиних вуст, із дідусевої говірки, з матусиної пісні, з батьківського навчання…

Мова наша – серце наше

20 лют. 2024 р.

БІЛІ ЛЕБЕДІ У НЕБЕСАХ

Мабуть, ще ніколи Українська держава не переживала таких важких часів як сьогодні, бо гинуть найкращі, відважні сини України, гинуть за волю, свободу, людську гідність. Але саме Майдан став виміром гідності кожної людини – Майдан, про який ми не повинні забувати.

БІЛІ ЛЕБЕДІ У НЕБЕСАХ

16 лют. 2024 р.

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ!

Ми, українці, різні за національністю, поглядами, рівнем життя. Та для всіх нас Україна – це Батьківщина, рідна земля. А чи задумувався кожен з нас над запитанням – а в чому ж наша сила, звідки в нас те прагнення до волі, до свободи? А сила наша – в єдності! Особливо сьогодні, коли російська орда хоче нас знищити, поневолити.

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ!

13 лют. 2024 р.

Любов і доброта Тетяни Строкач

Зустріч з письменником завжди свято – таємниче, захоплююче, адже можна на власні очі побачити людину, яка так вміло і талановито пише свої твори, поспілкуватись з нею, навіть… отримати подарунки.

Любов і доброта Тетяни Строкач

7 лют. 2024 р.

«Читання – це віконце у світ…»
(В. Сухомлинський)

Щорічно, у першу середу лютого, проводиться Всесвітній день читання вголос. Цього року до свята долучилися і учні 3-А, 3-Б, 4-В класів (класні керівники Людмила Пазініч, Зоя Винарчук, Наталія Тищенко) гімназії №5.

 «Читання – це віконце у світ…»
                         (В. Сухомлинський)

1 лют. 2024 р.

МОВА КРИЛАТА І МЕЛОДІЙНА

Слово –брила, слово – крила, диво,
У незнане зоряне політ.
Через мову щиро і правдиво
Відкривається нам цілий світ.

МОВА КРИЛАТА І МЕЛОДІЙНА

29 січ. 2024 р.

ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ

Щороку, 29 січня, кожен українець схиляє голову перед пам’яттю тих, хто в далекому 1918 році ціною власного життя став на захист незалежності України.

ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ

26 січ. 2024 р.

ВІЧНИЙ УРОК ЛЮДСТВУ

Україну в ХХ ст. спіткало чимало трагедій, серед яких Голодомор, Голокост…

ВІЧНИЙ УРОК ЛЮДСТВУ

22 січ. 2024 р.

МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА

Година історичної правди «Велич України – в її Соборності» була проведена в шкільній бібліотеці гімназії №5 для учнів 9-А класу (кл. керівник Людмила Бількевич) та 9-Б класу (кл. керівник Олена Юрченко).

МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА

19 січ. 2024 р.

Як ми знаємо багато…

А ви багато знаєте? Як дізнатися, наскільки глибокі у вас знання? Дітям в цьому допомагають інтелектуальні ігри, які в бібліотеці гімназії №5 стали постійними.

Як ми знаємо багато…

15 січ. 2024 р.

Нагороди для дітей

Учні гімназії №5 взяли участь у міському конкурсі на кращу різдвяно-новорічну листівку «Нова радість стала», організатором якого був колектив міської бібліотеки-філії №4.

Нагороди для дітей

4 січ. 2024 р.

Пам’яті не дай заснуть…

Сьогодні, 4 січня, Біла Церква відзначає 80-ту річницю визволення міста від нацистських окупантів.

Пам’яті не дай заснуть…

28 груд. 2023 р.

У зимовий час гра прийшла до нас

Із нетерпінням чекають діти на Різдвяно-новорічні свята, а новорічний настрій приходить задовго до Нового року.

У зимовий час гра прийшла до нас

22 груд. 2023 р.

Ой радуйся, земле!

Різдвяні та Новорічні свята – як же їх чекають діти!

Ой радуйся, земле!

21 груд. 2023 р.

Загадки в клітинку

21 грудня в усьому світі відзначають День народження кросворду. 110 років кросворди допомагають перевірити свої знання, розширити кругозір, цікаво і змістовно провести дозвілля.

Загадки в клітинку

12 груд. 2023 р.

Скажи, що ти читаєш…

Національний тиждень читання закінчився, а ми продовжуємо ділитись враженнями від прочитаних книг.

Скажи, що ти читаєш…

10 груд. 2023 р.

Читати - це благо

Сьогодні завершується Національний тиждень читання 2023, який ще раз показав, наскільки важливе зараз читання – як доступне дозвілля так і читання для соціальної адаптації. У всіх читацькі смаки різні. Мирослав Дочинець сказав: «… кожен обирає те, що він вибирає. Якщо від читання у вас світяться очі, вам хочеться читати, – це ваше благо».

Читати - це благо

8 груд. 2023 р.

Книги – це наше минуле, теперішнє, майбутнє

По тому, що читає людина, можна дізнатись наскільки багатий її духовний світ. А людина, яка любить читати – щаслива людина, бо має найвірніших, наймудріших друзів – книги.

Книги – це наше минуле, теперішнє, майбутнє

7 груд. 2023 р.

Теплі зимові читання

Зимової холодної пори книжка стане найкращим другом для тих, хто любить читати.

Теплі зимові читання

5 груд. 2023 р.

Як важливо читати книги

В другий день Національного тижня читання в бібліотеці гімназії №5 був проведений літературний квест «Книжковий лабіринт». До участі у заході були запрошені учні 6-В класу (кл. керівник Валентина Васильєва).

Як важливо читати книги

4 груд. 2023 р.

Національний тиждень читання розпочався

Національний тиждень читання в гімназії №5 розпочався в бібліотеці, де відбулася «дегустація» літературних новинок «Книжкові новинки грудня» (видань, що були подаровані бібліотеці читачами) для учнів 6-А класу (кл. керівник Віра Бадзюк).

Національний тиждень читання розпочався

30 лист. 2023 р.

Як приємно отримувати подарунки!

Дякуємо Ярмолюк Макару (5-Б клас) за подаровані книги для шкільної бібліотеки.

Як приємно отримувати подарунки!

29 лист. 2023 р.

Мій улюблений світ – без насильства

Усім нам подобається, коли нас люблять, поводяться з нами чемно, звертаються до нас на ім’я, особливо на лагідне. А які відчуття виникають коли нас, або когось з нашого оточення принижують, штовхають, зневажають?

Мій улюблений світ – без насильства

29 лист. 2023 р.

План проведення акції «Національний тиждень читання»

План проведення акції «Національний тиждень читання»

28 лист. 2023 р.

Шановні друзі!

Шкільна бібліотека запрошує вас долучитися до Національного тижня читання-2023, організованого Українським інститутом книги. Цьогоріч акція триватиме з 4 до 10 грудня.

Шановні друзі!

24 лист. 2023 р.

Не звільняється пам'ять

90 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором.

Не звільняється пам'ять

20 лист. 2023 р.

Правовий дім для Дюймовочки

Кожен з нас читав казку Г. К. Андерсена «Дюймовочка». Усі казки зазвичай закінчуються добре, але чи задумувались ми над тим, скільки прав маленьких героїв у них порушувались.

Правовий дім для Дюймовочки

17 лист. 2023 р.

Автографи історії на вулицях Білої Церкви

Через декілька років Білій Церкві виповниться 1000 років. Скільки ж таємниць зберігає тисячолітня білоцерківська земля! А прогулянки вулицями міста – це захоплююче читання книги пам’яті.

Автографи історії на вулицях Білої Церкви

16 лист. 2023 р.

Ти - людина у цьому світі

Ми всі такі різні – за характером, уподобаннями, але щоденно бачимося, спілкуємося… Та чи завжди ми терпимі один до одного, чи завжди цінуємо права і свободи інших?

Ти - людина у цьому світі

8 лист. 2023 р.

Ремесла душа чарівна…

«Носієм загальної культури може бути будь-яка особа за умови, що вона щиро бажає розвинути Богом дані таланти. Саме такі люди стають носіями культури та заслуговують на пошану і пам'ять».

Ремесла душа чарівна…

3 лист. 2023 р.

Біла Церква в житті і творчості відомих письменників

З Білою Церквою тісно пов’язані життя і творча праця багатьох видатних діячів культури, зокрема письменників.

Біла Церква в житті і творчості відомих письменників

26 жовт. 2023 р.

Шануймо мову

Для кожного народу власна мова найдорожча, а українцям найрідніша – українська. Саме про неї, багату, милозвучну, красиву, солов’їну… говорили в бібліотеці гімназії №5 напередодні Дня української писемності та мови.

Шануймо мову

Контакти:

Адреса:

Україна, 

Київська область,

м. Біла Церква,

вул. Добровольчих батальйонів, 7

Графік роботи:

Пн. - Пт. з 8.30 до 17.30

Сб., Нд. - вихідні дні

  • Facebook

© 2023. БЦ Бібліотека гімназії-початкової школи №5. Powered and secured by Wix

bottom of page